Продавець Харьковский завод зерноочистительного оборудования розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
Харків, вул. Фонвізіна 18, Харків, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (95) 291-11-00
+380 (67) 000-30-15
Харківський Завод Зерноочисного Обладнання

Ми в журналі Агро Перспектива

Ми в журналі Агро Перспектива

В красивому передмісті Харкова, в Циркунах, за лічені роки зросла потужне підприємство - Харківський завод зерноочисного обладнання (ХЗЗО) . Сім років знадобилося ХЗЗО, щоб увійти в число помітних виробників на світовому ринку сільськогосподарського машинобудування. Своєю останньою розробкою, самопередвижным очисним комплексом СІК-25, український завод змінив і ринок, і навіть структуру післязбиральної обробки зерна.

Самопересувний очисний комплекс СІК-25 Харківського заводу зерноочисного обладнання являє собою технологічний прорив в зерноочисному машинобудуванні. Це так званий «новий товар» — виріб, який створює принципово нову ситуацію в галузі. СІК-25 витісняє з сільського господарства застарілу техніку для післязбиральної обробки зерна так само радикально, як комп'ютер витіснив друкарські машинки, а мобільний телефон витіснив пейджери і стаціонарні телефонні апарати.

Насамперед, СІК-25 робить непотрібними стаціонарні ЗАВы середньої потужності. Тепер зерно можна просто висипати на складі, а СІК-25 сам під'їде, завантажить його, почистить і вивантажить розділені фракції окремо в автоматичному режимі. Вже існуючі ЗАВы в господарствах будуть працювати ще довго, але будувати нові при тому, що можна використовувати СІК-25, який коштує в рази менше, а ефективність його значно більше, сенсу вже немає.

Завдяки автоматиці і ємнісним датчикам технологічний процес максимально автоматизований. Все це можна описати в двох словах: конкурентну перевагу. Для аграріїв це пропозиція, від якого не можна відмовитися.

Ось як функціонує агрегат СІК-25. Скребковий транспортер завантажує зерно в завантажувальний бункер. В бункері встановлено ємнісні датчики рівня завантаження, які при заповненні бункера відключають завантажувальний транспортер. При неповному заповненні йде сигнал на колісний привід, агрегат під'їжджає до буртом ближче. З завантажувального бункера зерно надходить у камеру сепарації, де ламінарним повітряним потоком сортується по вазі і парусності. Скребковий транспортер відвантажувальної стріли вантажить отсепарированное зерно на висоту до 4 метрів. Пил осідає в бункері циклонно-осадового комплексу. Додатково агрегат СІК-25 може комплектуватися агрегатом попереднього очищення — АПО — для того, щоб звести переробку зерна до єдиного технологічного циклу.

Успіх Харківського заводу зерноочисного обладнання не здається випадковим. З перших днів завод працює під гаслом: «Інновації в сільському господарстві». Величезний науково-виробничий потенціал міста дозволив це гасло блискуче реалізувати. Харків'яни зробили ставку на хай-тек, новітні технології сучасності, і перемогли.

ДУМКА

Артем ДУБОВЕЦКИЙ,
керівник відділу продажів ХЗЗО

У нас в розробці ще кілька перспективних інновацій. Говорити про них ми зможемо, коли вони будуть впроваджені у виробництво, це станеться вже скоро. Але і зараз пропозиція на ринку, яке являє собою агрегат СІК-25, дуже гідне. Дивлячись об'єктивно, на даний момент у нас немає конкуренції. Ще в минулому році можна було говорити про те, що решітні сепаратори мають в технологічному ланцюжку обробки зерна деяку цінність. Буває, що з різних причин купу надходить з поля вологим і щільним, з необмолоченными устюгами і великими фракціями сміття. В таком случае эффективность очистки машины СОК-25 снижалась. Сначала нужно было делать предварительную очистку на решётном сепараторе, а потом уже загружать ворох в СОК-25. Сейчас эта проблема решена. Мы комплектуем наши машины агрегатом предварительной очистки — вращающимся решетом. Теперь СОК-25 — полностью универсальная машина. Она быстрее, экономичнее, она полностью исключает транспортно-логистические и погрузочно-разгрузочные операции. Её использование настолько выгодно, что делает все прежние технологические процессы морально устаревшими.

Кількість замовників ХЗЗО з України, Росії, Казахстану, Естонії, Білорусі, Польщі та Молдови та інших країн, включаючи Австралію, не залишило сумнівів, що постріл був зроблений «в десятку».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner