Кошик
12 відгуків
ХарківХарьков
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38(095)291-11-00
+38(067)000-30-15
ХАРЬКОВСКИЙ ЗАВОД ЗЕРНООЧИСТИТЕЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Ми в журналі Агро Перспектива

Ми в журналі Агро Перспектива

В красивому передмісті Харкова, в Циркунах, за лічені роки зросла потужне підприємство - Харківський завод зерноочисного обладнання (ХЗЗО) . Сім років знадобилося ХЗЗО, щоб увійти в число помітних виробників на світовому ринку сільськогосподарського машинобудування. Своєю останньою розробкою, самопередвижным очисним комплексом СІК-25, український завод змінив і ринок, і навіть структуру післязбиральної обробки зерна.

Самопересувний очисний комплекс СІК-25 Харківського заводу зерноочисного обладнання являє собою технологічний прорив в зерноочисному машинобудуванні. Це так званий «новий товар» — виріб, який створює принципово нову ситуацію в галузі. СІК-25 витісняє з сільського господарства застарілу техніку для післязбиральної обробки зерна так само радикально, як комп'ютер витіснив друкарські машинки, а мобільний телефон витіснив пейджери і стаціонарні телефонні апарати.

Насамперед, СІК-25 робить непотрібними стаціонарні ЗАВы середньої потужності. Тепер зерно можна просто висипати на складі, а СІК-25 сам під'їде, завантажить його, почистить і вивантажить розділені фракції окремо в автоматичному режимі. Вже існуючі ЗАВы в господарствах будуть працювати ще довго, але будувати нові при тому, що можна використовувати СІК-25, який коштує в рази менше, а ефективність його значно більше, сенсу вже немає.

Завдяки автоматиці і ємнісним датчикам технологічний процес максимально автоматизований. Все це можна описати в двох словах: конкурентну перевагу. Для аграріїв це пропозиція, від якого не можна відмовитися.

Ось як функціонує агрегат СІК-25. Скребковий транспортер завантажує зерно в завантажувальний бункер. В бункері встановлено ємнісні датчики рівня завантаження, які при заповненні бункера відключають завантажувальний транспортер. При неповному заповненні йде сигнал на колісний привід, агрегат під'їжджає до буртом ближче. З завантажувального бункера зерно надходить у камеру сепарації, де ламінарним повітряним потоком сортується по вазі і парусності. Скребковий транспортер відвантажувальної стріли вантажить отсепарированное зерно на висоту до 4 метрів. Пил осідає в бункері циклонно-осадового комплексу. Додатково агрегат СІК-25 може комплектуватися агрегатом попереднього очищення — АПО — для того, щоб звести переробку зерна до єдиного технологічного циклу.

Успіх Харківського заводу зерноочисного обладнання не здається випадковим. З перших днів завод працює під гаслом: «Інновації в сільському господарстві». Величезний науково-виробничий потенціал міста дозволив це гасло блискуче реалізувати. Харків'яни зробили ставку на хай-тек, новітні технології сучасності, і перемогли.

ДУМКА

Артем ДУБОВЕЦКИЙ,
керівник відділу продажів ХЗЗО

У нас в розробці ще кілька перспективних інновацій. Говорити про них ми зможемо, коли вони будуть впроваджені у виробництво, це станеться вже скоро. Але і зараз пропозиція на ринку, яке являє собою агрегат СІК-25, дуже гідне. Дивлячись об'єктивно, на даний момент у нас немає конкуренції. Ще в минулому році можна було говорити про те, що решітні сепаратори мають в технологічному ланцюжку обробки зерна деяку цінність. Буває, що з різних причин купу надходить з поля вологим і щільним, з необмолоченными устюгами і великими фракціями сміття. В таком случае эффективность очистки машины СОК-25 снижалась. Сначала нужно было делать предварительную очистку на решётном сепараторе, а потом уже загружать ворох в СОК-25. Сейчас эта проблема решена. Мы комплектуем наши машины агрегатом предварительной очистки — вращающимся решетом. Теперь СОК-25 — полностью универсальная машина. Она быстрее, экономичнее, она полностью исключает транспортно-логистические и погрузочно-разгрузочные операции. Её использование настолько выгодно, что делает все прежние технологические процессы морально устаревшими.

Кількість замовників ХЗЗО з України, Росії, Казахстану, Естонії, Білорусі, Польщі та Молдови та інших країн, включаючи Австралію, не залишило сумнівів, що постріл був зроблений «в десятку».