Продавець Харьковский завод зерноочистительного оборудования розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
Харків, вул. Фонвізіна 18, Харків, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (95) 291-11-00
+380 (67) 000-30-15
Харківський Завод Зерноочисного Обладнання

УВАГУ КОНТРАФАКТ!

УВАГУ КОНТРАФАКТ!

УВАГУ КОНТРАФАКТ!

 

Харківський завод зерноочисного обладнання і компанія «АГРО-ВИГС» є ексклюзивним виробником аеродинамічних сепараторів нового покоління.

 

У нашої продукції використовуються унікальні винаходи, які розроблені за участю провідних фахівців і вчених у галузі аеродинаміки.

 

Ці розробки захищені патентами на винахід «Аеродинамічний рециркуляційний сепаратор сипучих матеріалів» (патент №111922 від 24.06.2016 р.), патентами на 4 (чотири) корисні моделі, які використовуються в пристрої наших сепараторів (№74522 від 25.10.2012 р., №74524 від 25.10.2012 р., №79094 від 10.04.2013 р., № 101154 від 25.08.2015 р.), завдяки чому досягається високий рівень надійності і якості одержуваної продукції.

 

Нами спеціально розроблені Технічні Умови, якими регламентовано всі процеси виробництва та експлуатації аеродинамічних сепаруючих машин марки «ІСМ».

Використовувати дані технічні умови у виробництві сепараторів інших марок також категорично заборонено і є порушенням авторських прав.

 

Тільки наші підприємства мають виключне право використовувати зазначені розробки, винаходи і технічні рішення.

 

Копіювання, видозміна або будь-яке інше використання даних розробок в конструкції інших зерноочисних машин і сепараторах категорично заборонено.

 

Зерноочисні машини і аеродинамічні сепаратори, виготовлені з використанням в своїй конструкції наших технічних розробок, є контрафактною продукцією, розроблені, виготовлені в незаконний спосіб, із порушенням належних нам прав інтелектуальної власності.

 

 

         Продаж та використання такої контрафактної продукції – заборонені Законами України, а також переслідується в кримінальному (статті 176, 177, 229, 190 Кримінального кодексу України) та цивільному (майновому) порядку (стягнення з винних осіб, а також осіб, що їм сприяли сум заподіяної шкоди, упущеної вигоди, а також компенсації за порушення авторських прав).

У такому разі контрафактна продукція підлягає вилученню, а винні особи притягуються до відповідальності.

 

Зараз на ринку України з'явилися контрафактні аеродинамічні сепаруючі машини під маркою «АСМ».

Ці машини використовують наші технічні розробки, захищені патентами на винаходи, корисні моделі і промислові зразки. Також виробники цих сепараторів присвоїли наші технічні умови, захищені свідоцтвом про авторське право.

Ці факти підтверджується відповідними висновками фахівців.

 

Ми вже направили офіційні претензії керівництву підприємства, яке виготовляє і продає контрафактні сепаратори.

 

         Фактически, продавая контрафактные сепараторы, руководители наживаются, обманывая покупателей, поставляя скопированные и зачастую некачественные аэродинамические сепарирующие машины.

 

         Обращаем Ваше внимание!

1.    Если к Вам обратились с предложением продажи или поставки контрафактных аэродинамических сепарирующих машин просим воздержаться от такой сомнительной покупки и обратиться к нам.

 

2.    Если Вы уже попались на обман злоумышленников и купили контрафактную аэродинамическую сепарирующую машину.

Просим Вас обратиться к нам с этой информацией.

 

Ваше обращение к нам будет свидетельствовать о том, что Вы действительно являетесь добросовестным покупателем. В таком случае контрафактная продукция не будет изъята, а наши специалисты помогут Вам в устранении недостатков в её работе.

 

 

Будьте бдительны, не допускайте нарушений интеллектуальной собственности!

Ті особи та організації, які зумисно допускають співпрацю з виробниками аеродинамічних сепаруючих машин, які випускаються під маркою «АСМ», а також використовують контрафактну продукцію і наші об'єкти інтелектуальної власності можуть бути визнані як пособники або співучасники вчинення відповідних правопорушень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner