Кошик
12 відгуків
ХарківХарьков
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38(095)291-11-00
+38(067)000-30-15
ХАРЬКОВСКИЙ ЗАВОД ЗЕРНООЧИСТИТЕЛЬНОГО ОБОРУДОВАНИЯ

Про нас

Харківський завод зерноочисного обладнання (до 2015 року НВК «Агро-Вигс») є одним з лідерів розробки і виробництва високотехнологічного обладнання для післязбиральної обробки врожаю. Ми створюємо машини для очищення, сортування та калібрування зерна продуктивністю від 3 до 200 тонн на годину.

 

Аеродинамічні зернові сепаратори нового покоління.

Наші зерноочисні машини дозволяють обробляти і калібрувати зерно по сортності з високою точністю в залежності від конкретного завдання ― підготовки насіння до посіву, первинна очистка.

Конструкції вузлів і агрегатів зерноочисної техніки ХЗЗО являють собою останні технологічні досягнення в зернообработке і захищені патентами.

 По багатьом параметрам ми домоглися практично гранично високих показників. Наприклад, наші машини для очищення зерна калібрують посівний матеріал з точністю, що гарантує 98% схожості зерна. Вони також надзвичайно економічні, екологічні, продуктивні і надійні.

Нові стандарти якості машин для очищення зерна.

Науково-виробничою компанією "Агро-Вигс" розроблений унікальний модельний ряд безрешетных аеродинамічних сепараторів для очищення зерна. Найважливішою особливістю їх конструкції є формувач повітряного потоку. Ми відмовилися від відцентрового вентилятора високого тиску, так званої "равлики", і застосували прямоточний вентилятор.

 

ХЗЗО – революційна формула підвищення врожаю.

Науковий підхід завжди перемагав і буде перемагати кустарщину. Цю аксіому постійно доводять агрогосподарства, які застосовують у своїй роботі сучасні технології. Ця методика – запорука успіху європейських і американських фермерів.
Розробляючи «ІСМ» (импеллерную сепарирующую машину), фахівці нашої компанії ставили перед собою завдання не тільки забезпечити сільське господарство агрегатом для більш якісного очищення зерна. Не менш важливою метою було створення сепаратора, який вже на стадії обробки насіння допомагав би сільгосппідприємству або фермерському господарству заощадити свої кровні. Нам вдалося виконати обидва завдання.

 

Авіаційні технології в сільському господарстві.

Рішення купити наш сепаратор виведе Вас на фінішну пряму в досягненні високих якісних показників очищення зерна. Секрет простий. Завдяки фахівцям ХАІ, які виконали ряд необхідних розрахунків, наші сепаратори позбавилися від доброї половини неефективних вузлів і механізмів з одночасним підвищенням якості обробки зернових.

Така модернізація призвела до того, що:
– завдяки унікальній крильчатці імпелера з'явилася можливість задіяти електродвигун невеликої потужності, що забезпечує повне виключення вібрації із збереженням високих параметрів повітряного потоку;
– в сепараторах «ІСМ» не передбачено використання вузлів, що вимагають технологічної зупинки та очищення;
– є можливість регулювання обертів імпеллера з допомогою частотного конвертора;
– передбачений плавний пуск електродвигуна і можливість запуску імпелера в реверсному режимі, що забезпечує самоочищення сайту.
И это еще не все. Потребление электроэнергии на наших сепараторах в 3,5 раза меньше, чем у аналогичных зерноочистительных машин.

 

11 Причин купить аэродинамические сепараторы ИСМ.

1. В 2,5 - 3 раза ниже затраты электроэнергии, чем у аналогичных зерноочистительных машин.

2. Возможность отбора семян на посев с гарантированной всхожестью до 98%.

3. Нежное обращение с зерном, благодаря обработке воздухом.

4. Высокое качество очистки зерна.

5. 8 степеней защиты двигателя.

6. Простота конструкции и надёжность сепаратора в целом.

7. Простота управления.

8. Швидка і безкоштовна доставка по всій території України.

9. Гарантія 24 місяці.

10. Цілодобова технічна підтримка.

11. Державна компенсація до 40% за купівлю аеродинамічних сепараторів ІСМ.